Teraz je šanca prijať ústavný zákon o zákaze hracích automatov!!!!

Autor: Zita Pleštinská | 29.11.2012 o 11:37 | (upravené 29.11.2012 o 12:53) Karma článku: 10,55 | Prečítané:  691x

Panie poslankyne a páni poslanci zakážte ústavným zákonom hracie automaty mimo kasín! V NR SR práve prebieha rozprava k vládnemu zákonu o hazarde. Vládnym návrhom zákona sa mení a dopĺňa zákon č. 171/2005 Z.z. o hazardných hrách v znení neskorších noviel a znovu sa vracajú výherné automaty do krčiem, pohostinstiev a obchodov, kde budú dostupné komukoľvek, vrátane mladistvých a detí. Panie poslankyne a páni poslanci hlasujte proti tomuto zákonu a požiadajte ministra financií nech pripraví ústavný zákon o zákaze hracích automatov mimo kasín s licenciou.

Teraz má Slovensko šancu prijať ústavný zákon o zákaze hracích automatov mimo kasín!!!!!

Vláda SMERU-SD, ktorá si hovorí sociálna, má v parlamente 83 poslancov. Nikdy nebola väčšia šanca v slovenskom parlamente ako teraz. TERAZ by sa mohol v slovenskom parlamente prijať ústavný zákon o úplnom zákaze hracích automatov mimo kasín s veľkou väčšinou poslancov.

Kto je za, nech stlačí K+

O polnoci 10.10. 2012  zverejnili v Maďarskom vestníku úpravu zákona o hazardných hrách, preto v tento deň vstúpil do platnosti zákaz prevádzkovania herných automatov. Zatvorili sa herne a v pohostinstvách vypli hracie automaty. V zmysle novely zákona budú môcť prevádzkovať hracie automaty už iba kasína s koncesiou.Takéto kasína fungujú v Maďarsku iba dve v Budapešti a jedno v Šoprone.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Deti boháčov majú vlastnú sieť, stojí za ňou Slovák

Byť bohatým je nuda, keď vás nikto nevidí, tvrdí nová aplikácia určená pre deti bohatých.

TV

Chcete cvičiť? Takto si zostavíte ten správny tréningový plán

Tréner Radovan Gergeľ radí, ako začať cvičiť.


Už ste čítali?