Európske zadosťučinenie pre Ivetu. Blahoželám!

Autor: Zita Pleštinská | 27.10.2011 o 11:52 | (upravené 29.10.2011 o 1:35) Karma článku: 11,46 | Prečítané:  2287x

Slovensku sa ako jedinej členskej krajine eurozóny podarilo vybaviť výnimku z účasti na navýšení dočasného Eurovalu. Ten bol navýšený z pôvodných 109 miliárd eur dohodnutých v lete na súčasných 130 miliárd eur. Iveta Radičová: "Slovensko sa na doplácaní rozdielu vo výške 21 miliárd eur nezúčastní ani jediným centom."

Neúspech je korenie, ktoré dáva úspechu jeho chuť.

Je to pre Slovenskú republiku v európskom meradle veľký úspech a Radičová  ho na zasadnutí Európskej rady 26. 10. 2011 v Bruseli vyjednala. Veľmi dobrá práca Ivetka. Blahoželám!

Ak je nejaké tajomstvo úspechu, tak spočíva v schopnosti postaviť sa za stanovisko druhého a posudzovať veci z jeho i zo svojho hľadiska. Keby to bolo tak,  nepadla by vláda premiérky Radičovej a mohol na Ivetinom úspechu participovať aj Richard Sulík.

Ivete sa podarilo v praxi naplniť aj slová Jeanne Moreauovej : „ Ak chce žena v živote dosiahnuť úspech, musí byť natoľko kultivovaná, aby priťahovala hlúpych mužov a natoľko obyčajná, aby priťahovala aj mužov inteligentných...

Vyštudovaná sociologička a úspešná profesorka priniesla v pozícii premiérky do  slovenskej politiky cit, emóciu a hlavne slušnosť a za to jej patrí moje úprimné a veľké Ďakujem.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Z Nemecka urobila Merkelová hýbateľa Európy

Angela Merkelová bola v posledných rokoch tvárou Európskej únie. Bez domáce podpory to bude mať oveľa ťažšie.

ŠPORT

Nórsky divák nevedel, že Sagana na Tour de France vylúčili

Ľudia v Nórsku si majstrovstvá sveta v cyklistike užívajú.


Už ste čítali?