Adoptovala som si Ivana Gašparoviča...

Autor: Zita Pleštinská | 3.1.2013 o 16:14 | (upravené 3.1.2013 o 17:03) Karma článku: 11,21 | Prečítané:  1379x

Mám vieru, že Boh chce, aby každý politik konal spravodlivo, preto som si v modlitbovej kampani  „Adoptuj si politika" adoptovala práve nášho prezidenta. Som presvedčená, že prezident nekonal spravodlivo a porušil právo Jozefa Čentéša, ktorý bol  riadne zvolený poslancami parlamentu za generálneho prokurátora. Nekonal v zmysle Ústavy Slovenskej republiky, pretože vymenovanie parlamentom zvoleného generálneho prokurátora  mala byť už iba formalita. Ústava nikde nehovorí, že prezident môže kandidáta na generálneho prokurátora odmietnuť. Svojim rozhodnutím nevymenovať Jozefa Čentéša za generálneho prokurátora prezident vykonal moc nie v zmysle platných, ale v zmysle vlastných zákonov.

Modlitbová kampaň „ Adoptuj si politika" bola  spustená 1.1.2013, v deň 20. výročia vzniku Slovenskej republiky. Dnes som sa zapojila do kampane a adoptovala som si nášho prezidenta. Pre registráciu mnou zvoleného politika som postupovala podľa inštrukcií.

Po registrácii som dostala spätný mail s textom : Vaša registrácia bola úspešne overená a modlitba za tohto politika aktivovaná.Ivan Gašparovič (Prezident)

Nebeský Otec, Ty si Pán Pánov, Kráľ kráľov a Autorita autorít, preto Ťa chcem prosiť za nášho prezidenta Ivana Gašparoviča. Daj mu spoznať seba ako Pravdu, ktorá mu pomôže kráčať životom vo Svetle. Daruj mu vieru živú a pevnú, odolávajúcu nesprávnym názorom. Obdaruj ho odvahou prinášať spravodlivosť, čestnosť, pokoj a ďalšie Tvoje princípy a hodnoty všade tam, kde pracuje a žije, hľadať pravdu a posúvať ju ďalej. Pomôž mu byť citlivým a vnímavým voči potrebám iných ľudí. Požehnaj aj jeho rodinu a blízkych láskou, pokojom a radosťou. Preukáž mu, Pane, svoje veľké milosrdenstvo. AMEN

Modlením neschvaľujem nespravodlivosť,  ktorú mnou adoptovaný politik koná, ale modlitbou mu chcem vyprosiť, aby pocítil nadprirodzené Božie konanie. Pavol vyzýva, aby sme prosili za všetkých ľudí a ďakovali za nich; mysleli aj na vládnucich činiteľov, na tých, čo rozhodujú o dôležitých veciach (1 Tim 1).

Mám vieru, že Boh chce, aby prezident konal spravodlivo, preto som si v modlitbovej kampani „Adoptuj si politika" adoptovala práve nášho prezidenta...

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?