My ženy, jednoducho, nášho Robka milujeme!

Autor: Zita Pleštinská | 8.3.2013 o 11:14 | (upravené 8.3.2013 o 16:29) Karma článku: 16,08 | Prečítané:  2076x

Róbert Fico na svojom „MDŽ turné 2013" ženám pripomína: „Medzinárodný deň žien už mal všelijaké prívlastky. Že to bol komunistický sviatok alebo socialistický sviatok, taký, onaký. MDŽ má svoju hlbokú tradíciu, hlbokú históriu. Treba sa pred ním skloniť, ale súčasne nájsť aj príjemné spôsoby, ako si ho pripomenúť, ako ho osláviť." ( 7.3.2013 v  športovej hale v Nitre)

Tohoročným hitom šnúry premiérových osláv sviatku MDŽ sa stal jeho vlastný príbeh, ktorý rozpovedal svojim sympatizantkám  v kultúrnom dome v Pezinku o tom, ako sa so svojou manželkou stretol vďaka tenisovému krúžku ešte na vysokej škole.„V podstate sme už spolu 31 rokov, to je už na medailu odvahy." Róbert Kaliňák zase zožal veľký aplauz v  športovej hale v Nitre pri rozprávaní o svojom šťastnom 22- mesačnom manželstve. „Ako som sa oženil, rozhodol som sa vo všetkom poslúchať svoju ženu, stal sa zo mňa 'papučiar'. Naše ženy nás riadia a ani o tom nevieme, ja som svojej žene za to vďačný," pochvaľoval si svoj rodinný život Kaliňák..

„Najskôr som verila Mečiarovi, teraz vkladám ambície do Fica," pochválila sa jedna z účastníčok osláv: "Nech žije MDŽ! Nech žije Róbert Fico!" dodáva ďalšia.

„Čo mimoriadne urobil pre ženy premiér Fico? Predĺžil materskú dovolenku mamičkám? Zvýšil rodičovský príspevok? Vytvoril viac pracovných miest pre ženy? Vyrovnal platové rozdiely medzi mužmi a ženami? Zvýšil platy učiteľkám? Vyrovnal dôchodky starodôchodkyniam?" „Nie, ale je nesmierne ľudský, iní s nami MDŽ neoslavujú" opisovala dojmy z oslavy nadšená dáma v seniorskom veku a dodala: My ženy, jednoducho, nášho Robka milujeme!

P.S. Škoda, že oslavy MDŽ v podaní nášho premiéra sú iba utopistickou Istotou, aký je dobrý a nesmierne ľudský. Namiesto toho, aby ženám dal skutočné Istoty, tak, ako ich vláda Istôt pred voľbami sľúbila.

 

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?