Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Pán Fico, Vy ste slovenský národ jednoducho oklamali! (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

fakt neviem, co si mysliet o takomto clanku, ak to pise pani z sdku. co gabo, ako sa mu dari?
kokos vol.3
<< < 1 2 3 > >>

kos

Keď súmračník nevie čo, tak hodí do pľacu "!Gabo!" Roky sa tam nepohybuje, ale keby si hodil čo takto Robo Kaliňák, mafián a manipulant?! Asi by ti súdruhovia netliestali?! Predsa teraz sledujeme hlavne jeho prešľapy, ale on sa tvári, že sa skutok nestal. Už len preto, že mu na to prišli. Tak myslím si, porovnaj majetky spomínaných pánov, tak by ti padla brada. Lenže ty nerozmýášľaš, len drístaš!
 

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 

 

Brilantná reakcia! Plná argumentov, hlboko racionálneho zdovodnenia, skvele vypointovaná. Tomu hovorím diskusný príspevok!
 

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 

 

najvacsie majetky (najviac pozemkov) udajne vlastni miklos. O diamantovej bani vytrvalo odmieta hovorit cele politicke spektrum. co sa tyka mafianov, ak bude taky precedens ako za minulej vlady a stretnuti sulika, tak kalinak mu zatial nesiaha ani po clenky. nerozumiem preto, nad cim sa vzrusujete
 
Hodnoť

Vážená autorka článku,

Váš text je prvoplánový z hľadiska chápania príčin a následkov. Ide o textový konštrukt.

Pán Fico je premiérom, lebo niekdajšia vládna koalícia nemala základné komunikačné zručnosti pre udržanie vládnej moci.

Pán Fico je premiérom aj preto, lebo väčšina Slovákov sa domnieva, že politika by mala byť o staraní sa o ľudí.

Ďalej: Národ nie je JAMA PLNÁ BETÓNU. Sme rozdielne názorové skupiny. Nie všetky vkladali nádej do Róberta Fica a Smeru - SD. Ja som do neho nádej nevkladal a ani nebudem, lebo JA VERÍM SEBE.

Kto chce vodcu, nech si ho má.

SDKÚ sa zmieta vo vnútorných problémoch, ktoré nespôsobil Róbert Fico.

Možno by bolo dobré začať pri ich riešení a prestať sa profilovať na R.F.

Politika je ťažká profesia, ktorá vyžaduje neustále samovzdelávanie a vzdelávanie.

To nie je iba o klebetení.

Želá Vám úspešný deň na ceste k poznaniu, že "všetko je inak".

BLOGer
http://skopecantal.blog.sme.sk
 

Habr

Skonči s prednáškami typu VUML, namoč hlavu do studenej vody a pousti do činnosti aspoň tých IQ 50!
Drístaš samozrejme, keď bol predseda vlády Dzurinda, profilovali ste sa na ňom, potom na Radičovej.
Ozaj, kto je predseda vlády, ktorá ľuďom sťažuje život?Je to buď Dzurinda alebo Radičívá, treba nadávať na nich, že si robia srandu z ústavy, parlamentu, zákonov. Alebo, že by to bol Fico? Nemožné! Ty profilant?! Vidíš, zasa sa profiluješ na SDKÚ a nie je pri vláde, teda nevieš, čo vravíš, skrátka súmračník! V texte išlo len o to, ako Fico klamal, mal si sa vyjadriť k tomu a vyvrátiť autorke jej tvrdenie.Viem, to by sa ti zrejme nehodilo, tak drístaš od veci. Teda štylistika určite nie je tvja silná stránka.Tak ako u mnohých iných tzv. diskutérov, ktorí si prichádzajú zanadávať! Ak už hovoríš mo sebavzdelávaní, doporučujem prof. Jozef Mistrík Štrylistika.
 

Omyl

Fico je premierom preto lebo z tzv. lavice nema konkurenciu. Nikto z laviciarov nedokaze byt tak slizky ako on.
 
Hodnoť

Problém súčasnej opozície a nie len

súčasnej je v tom, že je až príliš socialistická.

Snaží sa napodobňovať rétoriku SMERU - SD a nalákať tak ľavicového voliča do svojho košiara. Aké prvoplánové.

Je opozícia vôbec pravicová.

Má vťah k európskemu chápaniu civilizačných hodnôt, alebo chápe hodnoty iba a len v rámci malého KMEŇOVÉHO SPOLOČENSTVA, kde "funguje" princíp KOMUNITÁRNEJ POLITIKY?

Opozícia napríklad Fica obviňuje z toho, že ľuďom sľuboval ISTOTY. Lenže politik môže vo svojej kampani sľubovať tiež modré z neba. Je to jeho vec, ako chce zbaliť voličov. A istoty by si mal občan zabezpečovať aj sám a nespoliehať sa na štát. Opozícia však občana presviedča, že je to práve štát, ktorý má zabezpečovať ISTOTY. Nie. Štát má zabezpečovaž chod základných inštitúcii a má vytvárať podmienky pre znesiteľnejší život. Nie ISTOTY.

Ak chce opozícia viac socializmu, nech sa prídá k Smeru - SD.

STOP DUBČEKIZMU.

BLOGer
http://skopecantal.blog.sme.sk
 

Habr

Neprednášal si vo VUML)? Inak zaujímavá logika. Trepeš o pravici, hoci ak ich chceme charakterizovať ide o stredopravé tzv. ľudové strany, t.j. napravo od stredu, tesne!Pravica je niečo iné, ale zaužívalo sa Smer ľavica, ostatní pravica.
Zlé delenie, milý študent?! Závidím ti tvoje veľmi sebavedomévystupovanie a žiaľo, tiež tesne, vedľa?!Trepeš mimoriadne voloviny, napr. že pravica tvrdí, že štát má zabzpečovať istoty. Zrejme si dosť často chýbal v škole, významné medzery. Aj v tomto prípade je to naopak. Sebavedomia máš dosť, ale neviem, kde ho berieš, veď drístaš ako v krčme!
Podobne si nepochopil výklad istôt, ale, čo už, dôležité je, že si dôležitý!
 
Hodnoť

 

Mna neoklamal, lebo ja tomu patologickemu klamarovi neverim uz ani slovo. Neni to ani tak o Ficovom "statnickom talente", ale skor v prostej jednoduchosti jeho volicov, u ktorych sa ani netreba natrapit naslubovat a naklamat hocico...
 
Hodnoť

 

.....úniáška by sa nemala miešať do vnútorných vecí.....tá už republiku aj s ostatnými euposrancami dávno predali aj s hraničnými kameňmi.....
 
Hodnoť

Jednoducho ?

Pani Pleštinská,myslíte si že národ bol oklamaný JEDNODUCHO ? Tak to potom sme národ primitívov,keď nás hocikto JEDNODUCHO oklame ! Už teraz ste pani Pleštinská postrehli zradnosť, či idiotské používanie slova JEDNODUCHO ?
 
Hodnoť

Neoklamal nas jednoducho ale

svinsky špinavo ako ma vo zvyku.
 
Hodnoť

nechápem - nad čím sa tu vlastne

"vzrušujete"? Toto patrí k jeho bežným - pracovným postupom. Na začiatku treba sľúbiť hoci aj "modré z neba" a keď už "budeme vládnuť",potom ešte zopár krát rozvírime hladinu ako sa o to veľmi usilujeme a potom to necháme "vyšumeť" do stratena .Koľko chcete príkladov ? Len tak námatkovo : vytvorenie jednej zdravotnej poisťovne,odkúpenie divízie SPP,Spis "Dáma" atď...atď....Ale pokiaľ mu to "žerie" 40 a viac percent voličov tak s tým asi ťažko niečo urobíme. Ich totiž nepresvedčí ani to ak by im Fico obral ich plat.....................
 
Hodnoť

Milá pani poslankyňa,

ak niekto oklamal slovenský národ /hlavne Vašich vlastných voličov/ tak to bola Ľudová platforma /hlavne SDKU-DS,KDH a Most-Híd-SMK/ po zverejnení gorilích spisov. Ak chceme niekoho kritizovať, /až útočiť/ tak by sme si mali pozametať najskôr pred vlastným prahom.
 

abaka

Ty nedrístaj súmračníku, nevieš, čo hovoríš?! Keby to tak bolo, tak by boli v base, ale dnes by nám chýbala aj kopa funkcionárov Smeru! 4 roky "čistenia" Gorily pánmi Magalom a Kaliňákom z nej urobili zbytočný spis, na ktorí naleteli ľudia, pretože toho majú dosť. Ozaj, kde vzal Fico 8,5 milióna na Bonaparte?: Kto je ten správny sponzor, von s ním, nech to vieme! Smer dávno pozametal v Gorile tak, aby to šlo do autu! A jediné, čo vyťažil,o čo sa snažýil, zlikvidoval SDKÚ. To je všetko. Keby mal Smer voličovm úrovne SDKU, bol by v tej istej situácvii, žial IQ 50, vysloený nezáujem, volenie nohami nie rozumom robí zo Slovenska to, čo je. Ale tomu by si musel rozumieš a nielen donekonečna opakovaťž tisckrát napísané veci, veď to omieľaš roky. Napíš, ako je to s poslednými kauzami Smeru, ako to ten Kaliňáčik zamotal, ako miznú milióny eur v nákupoch zbytočných vecí. Ale tomu ty zrejme nerozumieš, veď čítaš len podklady zo Súmračnej?!
 

re: abaka

Gorila bola pre hlupákov čo čosi také pre svoju vieru potrebovali, lebo im ponúkla zjednodušené videnia sveta, a preto aj radi uverili.
Ide len o vieru, preto nikto z tej Vašej Sekty Gorile Veriacich sa nikdy ani nepokúsil vyvrátiť argumenty Penty.
A to v obave zo straty tej svojej viery.
 
Hodnoť

Ak vyliezieš

z Ficovho analu možno zbadaš tie svinstva..
 
Hodnoť

novodobý gottwald v osobe fica

ten degeš s topolčian vychovaný jak baran, bez cti, spravodlivosti, pravdy a pokoja nám tu všetkým nasadzuje diktátorskými manierami jak pinočet ,mafianske riadenie tohoto štátu, ktorý sa dávno vymkol demokracii a to pod vedením politikov , ktorí po revolúcii si s tohoto štátu vyrobili pokladničku, z ktorej si beru kolko im srdce rači bez ohladu na potreby štátu a jeho občanov.....toto sa tak fickovi zapačilo, že rozkráda nepozerajuc na zákony , ústavu a ludské práva, ale cez tupohlavé ovečky z košiara voličov SMERU si prisvojil tento štát a na zaklade prvého štátneho neustavneho prevratu pomocou gašparoviča , ked nepodpisal vymenovanie GP a teraz po podriadeni US svojim chutkam za pomoci chudáčky macejkovej vykonali druhý prevtat po vzore gottwalda....vraj väčšia berie všetko....čím si zabezpečuje zlodejinu , korupciu , mafiu SMER a gorilu pred trestným stíhaním za porušovanie zákonov, ústavy a ľudských práv ale urobil si z tejto krajimy dojnú kravu a z ovečiek otrokov.....toto sú doterajšie činy hranola za pomoci postkomunistov a bývalých eštebakov .....rtak veľa zdaru ovečky, uvidime dokedy dokážete tejto mafii zabezpečovať jej finančne a mocenské potreby
 

<< < 1 2 3 > >>

Najčítanejšie


 1. Eva Bacigalová: Do roka a do dňa (1. časť) 2 763
 2. Jaroslav Mottl: Denník koviďáka 2020 1 143
 3. Matúš Lazúr: Naozaj musíme očkovať náhodných okoloidúcich aby sme vakcínu nevyhodili ? 771
 4. Peter Pollák: Nedám sa zaočkovať! Toto sú dôvody 738
 5. Tobias Valúch: Neschopnosť vlády dosiahla novej hranice, za ktorú by sa nemusela hanbiť ani Venezuela 709
 6. Martin Majzlan: Stretnutie s kmeňom Himba 692
 7. Vladimír Zervan: Korona naša každodenná, strať sa hneď a neuveď nás do omylu ale zbav nás hlúposti ... 692
 8. Andrea Vörösová: Chrípka do tváre... v kriminálnom štáte 672
 9. Rudolf Pado: Róm dostal pokutu, no a? 612
 10. Lucia Livschitz Kollárová: Moji zaočkovaní svokrovci, suseda bojujúca o život a môj mŕtvy otec 595

Rebríčky článkov


 1. Miroslav Binčík: Mrhanie zdrojmi, pohŕdanie silami. A kde je perspektíva?
 2. Veronika Svabyova: Radostná DSS
 3. Veronika Svabyova: Súrodenci
 4. Silvia Smolková: “Mŕtvy mafoš je dobrý mafoš. Zachvíľu budú všetci dobrí."
 5. Ján Škerko: Moje spomienky na Dunaj v Bratislave
 6. Lukáš Baloga: Odložené dlhy by mohli spôsobiť ďalšiu finančnú krízu
 7. Roman Hutira: Štúdium v Čechách, narýchlo podaný Brufén boľačkám slovenského študenta.
 8. Martin Konečný: Kompromis náš každodenný
 9. Jozef Legény: Zomrieť na Matoviča - najpravdepodobnejšia príčina smrti 2 368 občanov navyše v roku 2020
 10. Olívia Lacenová: Ekonomika eurozóny sa zrejme opäť rúti do recesie


Už ste čítali?